Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗ... τα πάντα για τα ζώα, εξειδικευμένο κατάστημα πώλησης κτηνιατρικών φαρμάκων και ειδών για κατοικίδια ζώα, αναζητά υπάλληλο στο υποκατάστημα που διατηρεί στην Ελευσίνα.

Θέσης πλήρους απασχόλησης, πενθήμερη εργασία

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωση αποθήκης
  • Τακτοποίηση προϊόντων στα ράφια
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωσή τους
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Βασική γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Ομαδικό Πνεύμα & Εργατικότητα
  • Υπευθυνότητα & Συνέπεια
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Η ολοκλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων για τους άνδρες είναι απαραίτητη.
Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Δυνατότητα ανέλιξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση σε θέματα διατροφής και ευζωίας των ζώων.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την αποστολή των βιογραφικών σας.
Μετά τη συλλογή και αξιολόγησή τους, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού θα επικοινωνήσει τηλεφωνικά μόνο με τους υποψηφίους που καλύπτουν τις ανάγκες της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδ. θέσης: CS-ELE
Κατάστημα *
Προϋπηρεσία Θέσης *
Ονοματεπώνυμο *
Τηλέφωνο επικοινωνίας *
Βιογραφικό (doc, pdf) *
Από πού μάθατε για την αίτηση;

Σχετικά σχόλια

expand_less